Ukrainian Association Existential Psychology and psychotherapy

Українська  асоціація
екзистенціальної
психології та психотерапії

/ Календарь мероприятий

Екзистенціально –аналітична психотерапевтична група

27/04/2024 10:00

Українська асоціація екзистенціальної психології та психотерапії
Одеська школа екзистенціальної психотерапії та консультування
При підтримці навчально-консультативного психологічного центру «Співдружність»
27-28 квітня 2024 року Одеса, вул.. Успенська 65
З 10-00 до 18-00
Екзистенціально – аналітична психотерапевтична група
Ведучий: Леонід Валентинович Максименко, Ph.D? президент Української асоціації екзистенціальної психології та психотерапії, засновник та керівник
Навчально-консультативного психологічного центру «Співдружність», лікар-психолог, психотерапевт, супервізор, педагог, коуч.
Ця група для тих, хто хоче вміти себе розуміти, розбиратися в собі та навколишніх, ачитись приймати людей такими, які вони є, не витрачати час на дрібниці та думати про головне у своєму житті.
Ми можемо будувати свій життєвий проект, а може «плисти за течією». Тоді ми залишаємось осторонь життя та стає прикро…Життєвий проект не буває на все життя один. Наше вжиття вносить корективи та під впливом цього життєвий проект змінюється. Так, можна вирішити поточні проблеми, які у цей час здаються невирішальними, прийняти екзистенційні проблеми буття, так як вони нерозв’язні за своєю суттю.
Вже більше 20 років я займаюсь груповою роботою та груповою психотерапією. Ця група є моєю авторською розробкою.
Початком була сучасна психоаналітична, психодінамічна група. Моїм першим вчителем у групових техніках був Віктор Евгеночич Лановий, за що я йому дужк вдячний. Досвід клінічної роботи, маючий зв’язок з медичною освітою та досвід медичної та психологічної практики, пов’язані ще із психологічною освітою допомогли навчитись шукати свій шлях. Своїми вчителями у груповій роботі вважаю були також і учасники моїх численних груп.
Досвід роботи з групою також зміг отримати у групі Светлани Кривцової (Москва), Римантаса Кочюнаса (Литва). Великий вплив на мене мав Дмитро Олексійович Леонтьєв, який не будучі тренером і груповим психотерапевтом, розробляя методику життєтворчості у роботі із людьми і глибоко занурюючись у проблеми методології екзистенціальної психології, показав мені значну глибину зв’язку методології та практики.
Чекаю на Вас у гості у групі. Група проводиться на двох мовах: української та російської, що пов’язано з тими, хто приймає участь у групі.
Вартість участі у груповій роботі 8200 грн 2 дні /при оплаті до 10 квітня 2024 року вартість 6200 грн. Для членів Української асоціації екзистенціальної психології та психотерапії, учасників навчального проекту вартість участі 4100 грн/. У вартість входять участь та кофе-брейк
Контактний телефон /Київстар/(вайбер, ватсап, телеграм) +380632612944 Леонід Валентинович Максименко
Добавить комментарий

Представьтесь:
Email:
Ваше мнение:
 

Комментарии